2,1m 2,4m 2,7m 3,0m 3,6m Телескопски риболовни прачки Разни риболовни стапчиња од карбонски влакна

Краток опис:

EXW цена

100 парчиња: 3 долари / компјутер

1000 парчиња: 2,6 американски долари / компјутер

2000 парчиња: 2 долари / компјутер


Детали за производот

Ознаки на производи

Име на производ
Јадица
Боја црвена, црна, жолта
Должина 180/210/240/270/300/360
Материјал Картонски влакна
Тежина 300-360 g

1.Пакување и испорака

QQ截图20220407161621

2.Нашите услуги

Можеме да обезбедиме приспособени услуги.
Задоволете ги вашите потреби и надминете ги вашите очекувања.
Се надеваме и дека ќе дадете вредни предлози.

3.ЧПП

1, ако се достапни примероци?
Ние сме среќни да ви обезбедиме примероци.Нашата политика на компанијата е дека вие треба
Плаќаат за примерок давачки за прв пат соработка.Ќе го вратиме
ви наплатува веднаш штом ќе започнете нарачка.

2, ако е достапен OEM?
Да, ние ги обезбедуваме сите наши производи ОЕМ доколку Количината е доволно голема.

3, Ако можам да купам други риболовни средства од вашата компанија?
Да, имаме посебен оддел за да им помогнеме на нашите клиенти да купат мал риболов
додатоци за справување од Кина.Ние можеме да ви обезбедиме одличен квалитет и разумен
цените како што воспоставивме долга соработка со овие мали фабрики.Можеме да помогнеме
заштедувате многу трошоци и време.

4, Кои се нормалните услови за плаќање на вашата компанија?
Одговор: Ние прифаќаме T/T (30% T/T припејд пред производство, 70% T/T припејд пред испорака)
и Western Union.

5, Кои се нормалните услови за извоз на вашата компанија?
Одговор: Ние обично извезуваме со ФОБ.

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја